Poznajmy się

Nasza firma to działalność rodzinna, która powstała w oparciu o życiowe doświadczenia i fachową wiedzę. Sami jesteśmy właścicielami domu, w którym zastosowaliśmy oferowane przez naszą markę rozwiązania i produkty, dlatego możemy je polecić z czystym sumieniem. Zadowoleni z efektów naszych wyborów, postawiliśmy sobie za cel pokazanie innym osobom, że wykorzystanie elektrycznego ogrzewania podłogowego oraz zewnętrznych nawierzchni jest opłacalne i komfortowe.

uśmiechnięty chłopiec na podłodze

Nasze usługi świadczymy na terenie naszego rodzinnego miasta Szczecin oraz województwa zachodniopomorskiego i w promieniu 200 kilometrów. W swojej pracy jesteśmy elastyczni – jeżeli nie jesteś pewien czy podejmiemy się zlecenia z Twojej okolicy – skontaktuj się z nami!

Działalność firmy EWOL to nie tylko suma własnych doświadczeń ale i odpowiednie kwalifikacje. Jesteśmy autoryzowanym instalatorem elektrycznych systemów grzewczych. Nasze usługi cechuje pełen profesjonalizm i poszanowanie potrzeb Klienta. W swojej pracy kładziemy nacisk na zachowanie zasad bezpieczeństwa pracy jak i przebywających w pomieszczeniu osób.

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Nasza oferta skierowana jest do osób, które cenią sobie najwyższy komfort cieplny, z zachowaniem praw ochrony środowiska. Ogrzewanie podłogowe akumulacyjne jest rozwiązaniem ekologicznym, pozwalającym ograniczyć ilość gazów cieplarnianych, emitowanych do atmosfery naszej planety.
Zwracamy się do osób, które cenią sobie najnowocześniejsze samoobsługowe systemy, które nie wymagają zaangażowania mieszkańców domu. Z ogrzewaniem podłogowym, czas który poświęciłbyś na zapewnienie domownikom odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu, wykorzystasz na odpoczynek lub inne przyjemności.
Ogrzewanie elektryczne to również idealne rozwiązanie dla osób, które chcą obniżyć koszty utrzymania domu i dla których ważne jest na co wydają swoje pieniądze. Oferujemy zarówno korzystną cenę założenia tego typu ogrzewania, jak i również niewielkie rachunki za korzystanie z niego. Dzięki wykorzystaniu taryfy nocnej, jesteś w stanie obniżyć swoje wydatki, zachowując jednocześnie komfort cieplny wszystkich mieszkańców budynku.

Nasza oferta obejmuje nie tylko ogrzewanie podłogowe, ale również inne nowoczesne rozwiązania, takie jak panele fotowoltaiczne. Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby, które chcą obniżyć koszty utrzymania domu, dbając jednocześnie o dobro naszej planety.

Dlaczego warto nas wybrać?

EWOL to firma, która na pierwszym miejscu stawia dobro Klienta i zaangażowanie w wykonanie każdego powierzonego zlecenia. Jesteśmy niewielką firmą rodzinną, która cały czas podnosi swoje kompetencje. Twój dom nie jest dla nas kolejnym „numerkiem w kolejce”, tylko rodziną, której mamy obowiązek zapewnić komfort i bezpieczeństwo.

Na własnym przykładzie przekonaliśmy się, jak trudne jest znalezienie optymalnego systemu ogrzewania domu, który pozwoli na zachowanie komfortu życia i jednocześnie nie nadwyręży naszego portfela. Poszukując najlepszego rozwiązania, zdecydowaliśmy się na elektryczne ogrzewanie podłogowe i po latach użytkowania, z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że nie zmienilibyśmy swojej decyzji.

Dlatego uważamy, że warto wybrać właśnie nas – fachowców podchodzących do swojej pracy profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Służymy Ci nie tylko kompleksowym wykonaniem usługi, ale też radą i pomocą na każdym etapie realizacji zlecenia.

W celu poznania dokładnych informacji, zapraszamy do odwiedzenia zakładek ofertowych na naszej stronie lub kontaktu telefonicznego – z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania!