Ogrzewanie rynien to jedyne rozwiązanie, żeby raz na zawsze pozbyć się ich uszkodzeń w czasie zimy. Zobacz na czym polega ogrzewanie rynien i jakich strat możesz uniknąć dzięki jego zamontowaniu!

Ogrzewanie rynien – na czym to polega?

Ogrzewanie rynien odbywa się za pomocą specjalnych kabli, podgrzewanych za pomocą prądu do odpowiedniej temperatury. Dzięki takiemu systemowi ogrzewania, zlikwidujesz śnieg i lód nie tylko z wnętrza rynien ale także dachu i przyległej elewacji.

Dzięki inteligentnemu systemowi sterowania, nie potrzebujesz ręcznie włączać i wyłączać Twojego ogrzewania wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba. Montowane przez nas urządzenia posiadają odpowiednie czujniki i włączają ogrzewanie dopiero wtedy, gdy temperatura osiągnie ustaloną ilość stopni Celsjusza. Dodatkowo, aby obniżyć koszty eksploatacji, pomiar nie opiera się tylko i wyłącznie na temperaturze ale również stopniu wilgotności. Dzięki temu w mroźne ale suche dni, Twoje ogrzewanie nie pobiera niepotrzebnie energii.

Zalety ogrzewania rynien

Dzięki systemowi ogrzewania rynien jesteś w stanie zapobiec nie tylko uszkodzeniom Twoich rynien ale i również pozostałych części domu. Pęknięta lub uszkodzona rynna może spowodować uszkodzenie dachu lub elewacji i narazić Cię na niepotrzebne wydatki. Nie funduj sobie dodatkowych obciążeń na wiosnę – zamontuj ogrzewanie rynien.
Ogrzewanie rynien to troska nie tylko o Twój dom czy firmowy budynek, ale również o dobro domowników czy mieszkańców miasta. Dlatego proponujemy najlepsze systemu ogrzewania rynien w Szczecinie i całej Polsce!

Dzięki zamontowaniu ogrzewania, zalegający śnieg i lód nie stanowi zagrożenia dla przechodniów i Twoich bliskich. Ze względu na swój ciężar i zwiększanie objętości przy zamarzaniu, lód nierzadko powoduje pękanie i urywanie rynien oraz uszkodzenie ważnych elementów mocowania. Ciężka rura spadając, mogłaby doprowadzić do uszczerbku na zdrowiu. A zdrowie mamy tylko jedno, więc z pewnością nie warto na nim oszczędzać. Zamontuj ogrzewanie wewnątrz swoich rynien i śpij spokojnie!

W celu poznania szczegółowych informacji dotyczących ogrzewania rynien, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z chęcią udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.