Szukasz najlepszej jakości przewodów grzejnych nie tylko w Szczecinie ale i w całej Polsce i Europie? Wybierz kable grzejne firmy DEVI! Więcej na temat historii firmy znajdziesz w zakładce Produkty DEVI.

Przewody grzejne DEVI – co je wyróżnia?

Co sprawia, że kable grzejne firmy DEVI są najlepsze na rynku i to właśnie je wykorzystujemy w naszej pracy?

Przede wszystkim NIEZAWODNOŚĆ. Mamy świadomość, że zamontowanie wątpliwej jakości instalacji niesie ze sobą olbrzymie koszty w przypadku jej wymiany. Dlatego przed podjęciem decyzji o wybraniu przewodów tej marki sprawdziliśmy wszystkie możliwe rozwiązania, aby wybrać właśnie to najlepsze. Dwudziestoletnia, rozszerzona gwarancja świadczy o pewności producenta, co do oferowanego produktu i zapewnia użytkownikowi komfortowe korzystanie z zalet ogrzewania podłogowego.

Przewody grzejne, wykorzystywane przez naszą firmę charakteryzuje również INNOWACYJNY KSZTAŁT I ROZMIAR, dzięki któremu mogą być stosowane nie tylko w przypadku nowo powstałych budynków, ale również przy remontach już istniejących budynków i pomieszczeń. NIEWIELKA GRUBOŚĆ – tylko 3 mm, sprawia że maty i przewody grzewcze, mogą być stosowane również w budynkach, w których niemożliwe jest znaczne podniesienie poziomu podłogi.

Zastosowanie ogrzewania podłogowego z pomocą przewodów grzejnych, pozwala na znaczne obniżenie kosztów utrzymania domu, przy jednoczesnym zapewnieniu komfortu cieplnego. Zarówno przewody jak i maty grzewcze mogą być wykorzystywane pod wieloma rodzajami podłóg: od paneli, poprzez płytki aż do wykładziny dywanowej. Dzięki temu, jesteś w stanie wykorzystać ogrzewanie podłogowe jako główne lub pomocnicze, praktyczne we wszystkich rodzajach pomieszczeń w Twoim domu czy mieszkaniu.

Co zyskujesz, decydując się na zamontowanie przewodów grzejnych zamiast tradycyjnych grzejników?

Wybór ogrzewania podłogowego, to nie tylko oszczędność miejsca, ale również czasu i pieniędzy. Dom czy mieszkanie bez grzejników jest łatwiejsze w aranżacji, ponieważ nie ogranicza nas ustawienie grzejników, dzięki czemu zyskujemy pełną swobodę urządzając każde pomieszczenie.

Przewody grzejne DEVI i przygotowana przez nas instalacja elektryczna, powstała w trosce o Twój komfort i zmniejszenie kosztów budowy czy remontu, ale również użytkowania domu. Ogrzewanie elektryczne jest nie tylko ekologiczne, ale i zdrowsze, szczególnie dla osób z alergią. Nie powoduje unoszenia się kurzu i jego kumulacji w źródłach ciepła, jak ma to miejsce w przypadku grzejników.

Jego założenie jest korzystnym cenowo rozwiązaniem, a wykorzystanie taryfy nocnej do ogrzewania domu, pozwala Ci zaoszczędzić sporą kwotę pieniędzy. Warto pamiętać również, że komfort cieplny człowieka, zależy od temperatury stóp. Dzięki zastosowaniu kabli grzejnych, możesz utrzymywać niższą temperaturę w domu czy mieszkaniu i nadal zachować komfort cieplny i zdrowie wszystkich jego mieszkańców.

Skontaktuj się z nami, bądź odwiedź siedzibę naszej firmy, w celu poznania szczegółów.

zmarźnięta kobieta przy grzejniku