Stosowane przez nas maty grzejne, to sprawdzony produkt wysokiej jakości, istniejący na rynku od lat. Są alternatywą dla oferowanych przez nas przewodów grzejnych i umożliwiają szybki montaż ogrzewania podłogowego we wszystkich typach pomieszczeń jak i na zewnątrz budynku. Więcej informacji na temat produktów tej marki, znajdziesz na naszej stronie, w zakładce Produkty DEVI.

Maty grzejne – co warto o nich wiedzieć

Maty grzejne to nic innego, jak przewody grzejne to maty z tworzywa sztucznego z wplecionym w nie przewodem grzejnym. Ich niewielka grubość, pozwala na zamontowanie ich nie tylko w nowym budownictwie, ale również w miejscach, gdzie zmieniamy sposób ogrzewania podczas remontu i nie możemy sobie pozwolić na znaczne podwyższenie poziomu podłogi. Ich grubość to mniej niż 3 mm!

Maty grzejne to doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na szybkim montażu ogrzewania podłogowego. Dzięki użyciu gotowej maty, oszczędzamy czas potrzebny na odpowiednie dopasowanie ilości przewodów do rodzaju i wielkości ogrzewanej powierzchni. Przewody zawarte na macie są umieszczone w optymalnej odległości, a wielkość maty możemy dowolnie dostosować do wielkości pomieszczenia lub przestrzeni, którą chcemy ogrzać.

Spodnia warstwa maty DEVI pokryta jest klejem, który znacząco skraca czas jej montażu, a ponadto pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy, które przeznaczylibyśmy na zakup zaprawy klejowej. Oszczędzamy więc nie tylko czas, ale i pieniądze!

Maty mogą być stosowane zarówno jako główne źródło ogrzewania w domu, firmie czy mieszkaniu, jak i ogrzewanie pomocnicze. Zastosowanie nocnej taryfy w naliczaniu opłat za prąd pozwala nam zaoszczędzić sporą kwotę pieniędzy. Dodatkowo, jest to doskonała alternatywa dla osób, które lubią ciepło w pomieszczeniach w trakcie okresów przejściowych, jak wiosna czy jesień. Dzięki matom grzejnym zyskasz komfortowe warunki do pracy i odpoczynku.

Kiedy warto wybrać maty grzewcze?

Maty grzewcze to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie swój czas i pieniądze. Szybki montaż i niskie koszty eksploatacji, pozwalają na cieszenie się komfortem cieplnym wszystkich domowników. Maty grzewcze możesz wykorzystać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Doskonale nadadzą się do systemów oblodzeniowych, zapewniając bezpieczeństwo domownikom lub pracownikom. Nigdy więcej nie poślizgniesz się na oblodzonym chodniku czy schodach!

uśmiechnięty mężczyzna i kobieta leżą na podłodze

Maty grzejne to produkt dla osób ceniących sobie wygodę bezobsługowych rozwiązań. Wystarczy zaprogramować żądaną temperaturę i cieszyć się przyjemnym ciepłem. Dwudziestoletnia, rozszerzona gwarancja producenta używanych przez nas mat, zapewnia spokój, komfort i poczucie bezpieczeństwa dla Ciebie i Twojej rodziny!

Nie jesteś pewien, jakiego produktu powinieneś użyć do ogrzewanie podłogowego w Twoim domu, mieszkaniu czy firmie? Czekamy na Twoje pytania, w siedzibie naszej firmy, bądź zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Wszystkie niezbędne informacje, znajdziesz w zakładce kontakt.