Masz dość śniegu i lodu zalegającego na Twoim podjeździe czy schodach? Martwisz się zniszczonymi rynnami czy osuwającym się z dachu śniegiem – czy aby na pewno nie skrzywdzi Twoich dzieci? Rozwiązaniem są systemy przeciwoblodzeniowe.

Czym są systemy przeciwoblodzeniowe?

Systemy przeciwoblodzeniowe to sposób ogrzewania, wykorzystujący kable i maty grzejne w celu zapobiegania zamarzaniu różnego typu powierzchni i przedmiotów, takich jak rynny, elementy dachu czy podjazdy dla samochodów.

Systemy przeciwoblodzeniowe zakłada się przy pomocy wyspecjalizowanych systemów montażowych i zachowaniem norm bezpieczeństwa. Nie wymagają manualnego sterowania – system automatycznie włącza moduł grzewczy, przy wykryciu odpowiedniej wilgotności lub temperatury. W mroźne i suche dni, system nie będzie pracował, nie narażając Cię na niepotrzebne koszty. Instalacja włączy się dopiero po wykryciu wilgoci na zamontowanej powierzchni.

Po wykonaniu swojej pracy, instalacja wyłączy się.

Instalację przeciwoblodzeniową można zamontować na różnym typie gruntu, zarówno podczas remontu, jak i budowy nowego domu. Doskonale sprawdzą się również jako element zapobiegający Twoje rynny przed pękaniem czy sposób na pozbycie się śniegu zalegającego na dachu budynku.

Dlaczego warto zdecydować się na systemy przeciwoblodzeniowe?

Zamontowanie systemów przeciwoblodzeniowych to przede wszystkim troska o bezpieczeństwo. Co roku szpitale w Polsce przyjmują wielu pacjentów, którzy poruszając się po śliskiej nawierzchni, doświadczyli uszczerbku na zdrowiu. Właśnie dlatego powstały systemy przeciwoblodzeniowe – u nas znajdziesz najlepsze w Szczecinie – aby podnieść komfort życia ludzi zimą i zadbać o bezpieczeństwo.

Systemy przeciwoblodzeniowe pomogą Ci zadbać o posiadane mienie. Nie będziesz już musiał wysypywać mieszanki z solą na podjeździe, schodach czy chodniku i martwić się powstałymi na skutek jej użycia uszkodzeniami. Erozyjne właściwości soli mogą nie tylko porysować delikatniejsze powierzchnie czy zniszczyć Twoje obuwie, ale również uszkodzić bardziej trwałe materiały. Sól bowiem niszczy nie tylko buty, ale również chodniki czy asfalt.

Dlatego, ceniąc dobro posiadanego mienia i własnego zdrowia, zdecyduj się na montaż systemów przeciwoblodzeniowych. Ochronisz nimi swoje rury, dach, chodnik jak i podjazd przed zniszczeniem a sobie i członkom Twojej rodziny zapewnisz bezpieczeństwo.

Systemy przeciwoblodzeniowe dla domu i biura

Systemy przeciwoblodzeniowe możesz wykorzystać zarówno w domu jak i w pracy. Doskonale sprawdzą się w budynkach użyteczności publicznej i uchronią Cię przed koniecznością dbania o odśnieżanie budynku czy podjazdu.

Posiadamy najlepszych fachowców i sprzęt w całym Szczecinie, a oferowany przez nas produkt, to wiodąca na rynku marka, zapewniająca wieloletnią gwarancję. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!